Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

АНОНС. Архиєрейська Божественна Літургія за участю владики Богдана, єпископа Пармського УГКЦ

У другу неділю Великого посту, 12 березня 2017 року, об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Богдан, єпископ Пармський (США), УГКЦ.

Ласкаво запрошуємо усіх на молитву!

Довідка:

Владика Богдан (Данило) народився 22 травня 1971 року в м. Гіжицко (Вармінсько-Мазурське воєводство, Польща). Виріс у м. Перемишлі, де здобув початкову та середню освіту.

Після закінчення  ліцею в 1990 році вступив до Митрополичої семінарії в м. Любліні. Крім того, вивчав філософію в Люблінському католицькому університеті Івана Павла II. У 1992 році, емігрувавши з родиною до Сполучених Штатів Америки, продовжив богословські студії в Католицькому університеті Америки (мешкав в Українській католицькій семінарії святого Йосафата у Вашингтоні). У 1996 року отримав ступінь бакалавра богослов’я.

1 жовтня 1996 року в каплиці Стемфордської семінарії святого Василія Великого був рукопокладений на священика (його святитем виступив владика Василь Лостен, тоді Єпарх Стемфордський УГКЦ). Через рік став сотрудником в церкві Святого Михаїла в Хартфорді, що в штаті Коннектикут. У 1997 році призначений префектом студентів і прокурором коледжу при Семінарії  святого Василія. Від 2001-го до 2004 року – віце-ректор коледжу Семінарії святого Василія.

У 2004–2005 рокaх продовжив богословські студії та отримав ступінь ліценціата богослов’я в Папському університеті святого Томи Аквінського в Римі. Після повернення до Стемфордської єпархії у вересні 2005 року був призначений ректором Стемфордської семінарії  святого Василія Великого.

4 листопада 2014 року в катедральному соборі Святого священномученика Йосафата в м. Пармі, штат Огайо (США), Глава УГКЦ Блаженніший Святослав очолив хіротонію та інтронізацію новообраного Правлячого єпископа єпархії Святого Йосафата в Пармі Богдана (Данила).

Капеланство.info

Церковний календар

Карта доїзду показати