Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Відбулося прощання із Новітнім Героєм України – Володимиром Павлівим

28 березня 2017 року о 12:00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбулося прощання із Новітнім Героєм України, військовослужбовцем 24-ої ОМБ ім. Данила Галицького, – Володимиром Павлівим.

Похоронне богослужіння очолив о. Степан Сус – Голова Центру військового капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ у співслужінні військових капеланів.

Провести в останню дорогу Новітнього Героя прийшли родичі, товариші, військовослужбовці, влада та мешканці міста. Після цього похоронна процесія відправилась на Личаківське кладовище, де відбувся чин похорону на полі почесних поховань №76.

Вічна пам’ять Новітньому Герою України!

Довідка: У зоні АТО 24 березня загинув львів’янин Володимир Віталійович Павлів. Герою було 42 роки (06.12.1974 р.н.), він служив в 24-й окремій механізованій бригаді.

Близько 17.00 год 24 березня в районі Новоолександрівки (Луганська область) бойовики обстріляли ВОП сил АТО, на якому ніс службу Володимир Павлів. Сержант загинув під час виконання бойового завдання від осколкового поранення голови. На службу за контрактом у 24-у бригаду він пішов у грудні 2016 року, був командиром відділення, гранатометником-кулеметником. До служби на контракті, він був добровольцем в 34-й бригаді.

Тривалий період Володимир Павлів жив за кордоном – в Англії, Нідерландах.  Однак, повернувся в Україну. Захист Батьківщини він вважав своїм обов’язком.

У Володимира Павліва залишилась мати, брат і сестра.

Капеланство.info

Церковний календар

Карта доїзду показати