Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

До Гарнізонного храму прибуде Подорожуюча ікона з мощами блаженної Йосафати (Гордашевської)

11-251У неділю, 27 листопада 2016 р., у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) виставлять ікону з мощами блаженної Йосафати (Гордашевської). Ікона буде виставлена зранку у храмі, до якої можна буде помолитися та прикластися до мощей.

Також, о 16:00 год. відбудеться презентація книги “Служімо Господеві з радістю” присвяченої 125-літтю Згромадження Сестер Непорочної Діви Марії.

Довідка. З ініціативи Головної Управи Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, яке готується відзначення 125-літнього ювілею у 2017 році, виготовлено ікону блаженної Йосафати (Гордашевської), Співзасновниці Згромадження, із мощами.

Цю ікону написав словацький іконописець, а з нагоди святкувань 1025-річчя Хрещення Руси-України у Києві її благословив Блаженніший Патріарх Святослав, Глава УГКЦ.

25 серпня 2013 року подорожуюча ікона блаженної Йосафати розпочала своє «паломництво» з Аргентини, потім Бразилія, США, Канада, Австралія, Польща, Словаччина, Сербія, Німеччина і зараз Україна. У храмах Львова подорожуюча ікона буде перебувати з 22 листопада по 2 грудня 2016 року.

Ця ікона подорожує по спільнотах сестер та парафіях цілого світу, де Сестри Служебниці провадять своє служіння для народу та цілої Вселенської Церкви.

Запрошуємо вірних на моління перед іконою Блаженної Йосафати. Віримо, що Блаженна Йосафата, яка за свого земного життя була перейнята духом служіння ближнім, у цей рік Дияконії буде для усіх вірних знаком надії на Божу присутність у житті нашого народу.

Джерело: Львівська архиєпархія УГКЦ

Церковний календар

Карта доїзду показати