Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Перші сторінки про підземелля Гарнізонного храму

До Вашої уваги представлено перше науково-популярне видання, присвячене історії та сучасності підземель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ, авторами якого є Олег Друздєв та Тарас Завадовський.

У ньому розміщена інформація про те, що було на місці святині до її побудови, як використовували цю територію єзуїти, та розкрито причини чому це місце має особливе значення в історії нашого міста. Крім цього, читачі зможуть ознайомитись з унікальними макетами Львова різних періодів та дізнатись чому варто завітати до підземель.

Дану брошуру можна придбати всім бажаючим у самому підземеллі або в інформаційному центрі храму. Вартість: 50 грн. Всі отримані кошти будуть направлені на підтримку благодійних проектів Фундації святого Миколая.

Довідка. Фундація св. Миколая – це відділ релігійної місії Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. Головним завданням Фундації є через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані із душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

Капеланство.info

Церковний календар

Карта доїзду показати