Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

У Гарнізонному храмі прощатимуться із Захисником України Михайлом Лібруком

У четвер, 15 грудня, о 11:00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться прощання із українським військовим Михайлом Лібруком. Перед цим о 09:30 год. відбудеться прощання у Церкві Вознесіння Господнього (вул. Широка, 81). Похоронять Захисника України на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №76. 

Вчора, 12 грудня, під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції (м. Щастя, Луганської області), загинув львів’янин Михайло Лібрук. Поховають Героя в четвер на Личаківському кладовищі.

Домовину з тілом привезуть до Львова 14 грудня. Завтра о 19:00 год. відбудеться парастас у Церкві Вознесіння Господнього, що на вул. Широкій, 81.

Довідка. Майор Михайло Богданович Лібрук (04.10.1971 р.н.) призваний на військову службу в органи Служби Безпеки України в лютому 1997 року. За період військової служби пройшов шлях від прапорщика до майора. Перебував на різних посадах. За сумлінне виконання службових обов’язків неодноразове нагороджувався відзнаками керівництва Служби Безпеки України та Управління у Львівській області.

12 грудня 2016 року загинув під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції у місті Щастя, Луганської області.

Джерело: Львівська міська рада

Церковний календар

Карта доїзду показати