Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

У День Гідності та Свободи відбулася поминальна молитва за Героїв України

wide_11-2121 листопада український народ відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни — Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

У цей день Учасники Революції Гідності, бійці АТО, родини загиблих, представники влади, духовенство та львівяни прийшли на Личаківське кладовище, щоб помолитися біля могил Героїв Небесної Сотні та полеглих в антитерористичної операції. На полі почесних поховань №67 спочивають: Юрій Вербицький, Володимир Бойків, Андрій Дигдалович, Богдан Ільків, генерал-майор Сергій Кульчицький, полковник Андрій Соколенко…

У міжконфесійній молитві також взяли участь: о. Степан Сус, Голова Центру Військового Капеланства та Настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ, а також о. Андрій Хомишин, капелан Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Після спільної молитви присутні поклали квіти та запалили свічки на могилах полеглих Героїв України.

Вічная память!

Фото: asv.gov.ua

Департамент інформації Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ

1_2 10_1

Церковний календар

Карта доїзду показати