Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Катерина Ющенко зацікавилась долею храму

5 травня у ході свого робочого візиту до Львова голова благодійного фонду «Україна 3000» п. Катерина Ющенко відвідала храм Свв. Апп. Петра і Павла. Зустрів високу гостю настоятель храму о. Степан Сус. На зустрічі були присутні також ректор Українського католицького університету о. д-р Борис Гудзяк, заступник директора Наукової бібліотеки НАН України ім. В. Стефаника п. Ваcиль Ферштей.

У часі відвідин храму п. Катерина ознайомилась із архітектурою цієї сакральної споруди та її історією. Отець Степан представив гостям сучасний стан справ навколо питання із звільненням приміщення храму від фондів бібліотеки, які на даний момент там знаходяться. Зокрема о. Степан розповів про нещодавню ухвалу ЛМР про передачу на баланс бібліотеки ім. Стефаника колишнього кінотеатру ім. Миколайчука, а також про труднощі, які виникають із вивезенням літератури із храму. На що п. Катерина Ющенко дала свої поради стосовно вирішення цих питань. Зокрема нею запропоновано створення фонду, котрий би акумулював необхідні ресурси для забезпечення перевезення книг та приведення переданого приміщення кінотеатру до відповідних умов зберігання книг.

На завершення зустрічі п. Катерина Ющенко пообіцяла всіляко сприяти вирішенню існуючих проблем із відновою богослужінь у храмі, а ткож подякувала усім сторонам за щире бажання у розв’язанні цієї проблеми.

Церковний календар

Карта доїзду показати