Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

У власність УГКЦ передано храм свв. верховних апостолів Петра і Павла у м. Львові

8 липня 2010 р. депутати Львівської міської ради ухвалили рішення про передачу будівлі храму свв. верховних апостолів Петра і Павла (костелу оо. Єзуїтів) на вул. Тетральній, 11 у власність Львівської архиєпархії УГКЦ. За цю постанову проголосувало 55 міських обранців.

Питання про передачу храму вже доволі довгий час обговорювалося у стінах ЛМР, на даному етапі у приміщенні храму знаходяться фонди Львівської національної наукової бібліотеки НАН України імені Василя Стефаника. Храм споруджений у 1610— 1630 рр. архітектором єзуїтського ордену Джакопо Бріано. Площа храму становить 1377,1 м2.

Сятиню передали УГКЦ для проведення богослужінь, релігійних обрядів та церемоній. Окрім того, що храм знову зможе послужити міській громаді як осередок духовного життя, на нього покладається важлива функція задоволення духовних потреб військовослужбовців та членів їхніх родин, що несуть службу у Львові та його околицях, адже за час свого існування йому вже доводилось здійснювати функції гарнізонного храму протягом 1848-1939 рр.

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир (ГУЗАР) та Архиєпископ Львівський УГКЦ Високопреосвященніший Ігор (ВОЗЬНЯК) висловлюють слова найщирішої вдячності міському Голові Львова п. Андрію Садовому та усьому депутатському корпусу Львівської міської ради за сприяння та підтримку у питанні передачі храму свв. верховних апостолів Петра і Павла у власність Львівської архиєпархії та сподіваються, що храм і надалі зможе служити для духовного добра львів’ян та військовослужбовців регіону.

Департамент інформації Центру військового капеланства, УГКЦ

Церковний календар

Карта доїзду показати