Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

АНОНС. Святкова Божественна Літургія перед початком нового навчального року в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла

1 вересняЛаскаво запрошуємо вчителів і викладачів, школярів та студентів, а також їх батьків,  на святкову Літургію з нагоди Дня знань у неділю, 1 вересня, о 13:00 год. Приходьте до храму усі, хто тільки розпочинає свій перший етап здобуття освіти, а також ті, хто вже має певний досвід і приступає до нового року студій, щоб отримати Боже благословення на успішне навчання.

Пам’ятайте про те, що здобуваючи знання, ми розвиваємо свої таланти, формуємося як особистість, готуємось до ефективнішого застосування наших обдарувань і здібностей… Але справжньою нашою ціллю мало б бути не просто здобуття знань, а прямування до мудрості, яка є одним з семи дарів Святого Духа. Не втомлюймося чинити добро, шукати добра і ширити його довкола себе, адже в цьому і полягає наша мудрість.

P. S. Велике прохання прийти до храму трохи швидше, перед початком Божественної Літургії, оскільки буде особлива молитва!

Департамент інформації Центру військового капеланства
LiveJournalLinkedInFacebookTwitterEmailShare

Церковний календар

Карта доїзду показати