Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Генеральне консульство республіки Польща у Львові провело акцію на підтримку потерпілих дітей в зоні АТО

12-11aСьогодні, 11 грудня 2014 року, консул Польщі у м. Львові Яцек Жур (Jacek Żur) передав 4 340 грн., які зібрали під час презентації книги Ірини Котлобулатової «Історія кіно у Львові 1896-1939», – про це повідомив на своїй сторінці у facebook о. Степан Сус – настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та Голова Центру військового капеланства ЛА УГКЦ.

Презентація відбулася в рамках 3-го перегляду сучасного польського кіно «Під Високим Замком» 2014. Вилучені кошти будуть спрямовані для потреб потерпілих дітей в зоні АТО.

Душпастирі та громада Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла висловлює щиру подяку дипломатичному корпусу та працівникам Генерального консульства республіки Польща у м. Львові, шановному пану генеральному консулу Ярославу Дрозду та пану консулу Яцеку Журу за проведення благочинної акції.

У вересні, цього року, польським консульством була організована подібна акція в рамках якої вдалося зібрати 13 675 грн. та 80 злотих. Вилучені кошти використовуються для гуманітарної допомоги, яку надається дітям у зоні АТО.

Департамент інформації Центру військового капеланства.

Церковний календар

Карта доїзду показати