Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

ЛМР прийняла ухвалу про виділення приміщення для вивезення книг.

 

Ухвала ЛМР про передачу приміщення кінотеатра ім. І.Миколайчука для розміщення фондів бібліотеки ім. В. Стефаника, що на даний момент знаходяться у храмі Свв. Апп. Петра і Павла

31 березня депутати Львівської міської ради під час чергового засідання прийняли рішення про передачу науковій бібліотеці ім. В. Стефаника приміщення колишнього кінотеатру ім. І. Миколайчука, що по вул. Личаківській, 131 в оренду терміном на два роки та 364 дні. Дане приміщення міська рада своєю постановою зобов’язала бібліотеку використати як фондосховище для книг, що на даний момент знаходяться у храмі Свв. Апп. Петра і Павла. Відповідно до ухвали ЛМР храм повинен бути звільненим від книг до 1 червня поточного року.

Сьогоднішня ухвала Львівської міської ради стала ключовим моментом у відновленні богослужінь у храмі Свв. Апп. Петра і Павла, оскільки до цього часу практично усі ініціативи із вивезення гальмувались через брак конкретного приміщення, умови у якому дозволили б розмістити понад 2 млн. примірників книг, що на даний час є у храмі. У разі дотримання вимог передбачених сьогоднішньою ухвалою, цього року на свято Апп. Петра і Павла планується торжеств енна віднова діяльності цієї святині нашого міста. Все, про що проситимемо у вірі, дасться нам. (Мт. 21:22)

Церковний календар

Карта доїзду показати