Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Майбутні офіцери ЗСУ відвідали Колегіум УКУ ім. Патріарха Йосифа Сліпого

14У вівторок, 11 жовтня 2016  року, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного разом з військовими капеланами отцем Андрієм Хомишином та піддияконом Юрієм Балухом завітали до Колегіуму Українського Католицького Університету ім. Патріарха Йосифа Сліпого (м. Львів, вул. Козельницька, 2а).

Екскурсію для курсантів провели о. Петро Іськів та сестра Софія (МНІ). Зокрема, спершу капелани разом з майбутніми офіцерами відвідали унікальний храм Святої Софії – Премудрості Божої, який збудований на території УКУ.  У храмі духовенство разом з курсантами помолились за мир в Україні та військо перед копією чудотворної ікони Пресвятої Богородиці “Милосердя двері”. Також гості мали нагоду ознайомитись із життям у студентському містечку, дізнатись про діяльність Українського Католицького Університету та Колегіуму, їхні плани та перспективи, побувати у різних відділах кампусу, зокрема, в каплиці блаженного священномученика Миколи Конрада, обителі блаженного Климентія та праведного слуги Божого митрополита Андрея Шептицьких.

Окрім того, курсанти завітали в Дім «Емаус», в якому живуть люди з особливими потребами разом із асистентами-приятелями. Сестра розповіла про історію цього Дому, який відкрили 2013 року в Колегіумі, про його особливість, а також познайомила гостей із його мешканцями.

Такий захід відбувся в межах релігієзнавчого гуртка, організованого капеланами Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.

Довідка. Релігієзнавчий гурток у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) – щотижневі зустрічі з курсантами навчального закладу на релігійні, морально-етичні та патріотичні теми. В межах гуртка відбуваються пізнавальні екскурсії, паломництва та поїздки. Гурток заснували душпастирі Центру військового капеланства ЛА УГКЦ ще 2007 року і опікуються ним до сьогодні.

Департамент інформації Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ

1 2 4 6 7 8 9 10-11 11 12 13

Церковний календар

Карта доїзду показати