Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Найменші хористи Гарнізонного храму передали зібрану коляду пораненим бійцям

IMG_724123-го січня 2015 року Божого дитячий хор «Ангелики» Гарнізонного храму cвв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відвідав поранених бійців АТО у військовому госпіталі, що у Львові.

У лікувальному закладі, Соломія Бабяк – регент хору та його учасники завітали до  поранених військових. У відділенні реабілітації діти зустрілись із кількома бійцями, серед яких були Сергій та Віктор. Ці двоє хлопців були важко поранені у зоні АТО та зараз потребують тривалої реабілітації. Зібрані кошти під час коляди (6000 грн.) маленькі хористи передали цим хлопцям на лікування.

«Ми, хор «Ангеликів», сподіваємося, що наша моральна допомога, власноруч вироблені листівки, а також кошти, які зібрали в часі виступів з Вертепом допоможуть цим ще зовсім молодим хлопцям повернутися до повноцінного життя», – повідомила Соломія Бабяк – регент дитячого хору «Ангелики» Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

«Дякуємо усім захисникам за їхню мужність і будемо молитися за них та Україну,підтримуючи своїми дитячими серцями. Щиро віримо,що Господь нам допоможе! Також дякуємо усім, хто щедро жертвував за нашу Коляду».

Слід зазначити, що протягом Різдвяних свят хор колядував та ставив вертеп. Вже на початку була закладена ідея доброчинної місії, адже усі кошти були зібрані на лікування військовослужбовців. Хористи двічі представляли Різдвяну виставу у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, відвідали із вертепом владику Венедикта – Єпископа-помічнка Львівської архиєпархії УГКЦ. Зокрема, із колядою завітали у ресторан «Княжий Келих», де ставили виставу для гостей, які відвідували Львів. Таким чином,було зібрано близько 6 ооо  гривень на підтримку поранених бійців української армії.

Інформацію надала регент хору «Ангеликів», Соломія-Марія Бабяк

Департамент інформації Центру військового капеланства ЛА УГКЦ

Церковний календар

Карта доїзду показати