Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

У Гарнізонному храмі прощались із Героєм України – Олександром Біяновим

4-14Cьогодні, 14 квітня 2015 року, об 12:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) прощалися із Героєм України – Біяновим Олександром, військовослужбовцем 128-тої Мукачівської окремої гірсько-піхотної бригади.

Похоронне богослужіння очолив о. Степан Сус – Настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла у співслужінні о. Тараса Михальчука, душпастиря Гарнізонного храму. Провести в останню дорогу прийшли родичі, товариші, військовослужбовці та мешканці міста. Після цього похоронна процесія пройшла на Личаківський цвинтар, де відбудеться чин похорону на полі почесних поховань №76.

Вічна пам’ять Герою України!

Довідка. Біянов Олександр Володимирович (25.02.1970-07.04.2015) служив старшим солдатом у 128 Закарпатській бригаді. Помер у військовій частині від наслідків пневмонії, яку отримав під час служби в АТО.
Олександр Біянов був мобілізований з серпня. З третього жовтня перебував в АТО, був під Дебальцево. На початку березня прибув з ротації у військову частину за місцем служби. У військовій частині помер від наслідків пневмонії, яку отримав під час служби в АТО.

Департамент інформації Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ

LiveJournalLinkedInFacebookTwitterEmailShare

Церковний календар

Карта доїзду показати