Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулось “Прощання з Колядою”

У четвер, 12 лютого, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна,11) відбулось “Прощання з Колядою”.

Для військових капеланів, прихожан та гостей колядували співочі колективи нашого храму: молодіжний хор Гарнізонного храму, дитячий хор “Ангелики”, вокальна формація “Modus vivendi”. Вечір коляди розпочався одразу по завершенні Божественної Літургії, яка служиться кожної неділі, свята та в будні у вечірню пору в Гарнізонному храмі. Присутні в храмі мали нагоду насолоджуватись колядками, які виконували для них хорові колективи, а також спільно із ними колядувати. Окрім колядок, дитячий хор “Ангелики” представили прихожанам свій різдвяний вертеп.

Звертаючись до хористів Гарнізонного храму, о. Всеволод Семененко – військовий капелан, подякував колективам за прекрасне свято для усіх та побажав хористам надалі прославляти Бога своїми голосами. На завершення “Прощання з Колядою” співочі колективи разом з усіма присутніми помолились церковний гімн “Боже Великий єдиний” за мир в Україні та кращу долю для українського народу.

Департамент інформації Центру військового капеланства ЛА УГКЦ

1254 1255 1256 1257 1258 1259

LiveJournalLinkedInFacebookTwitterEmailShare

Церковний календар

Карта доїзду показати