Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Від Гарнізонного храму відправили допомогу у зону АТО

wide_06-11У п’ятницю, 10 червня, від Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) вирушив вантажний автомобіль із продуктами та речами першої необхідності у зону АТО.

Допомогу бійцям організували душпастирі храму та волонтери за підтримки Львівських меценатів та доброчиців. Серед речей: автомобільні шини, засоби гігієни, мішки з різноманітними крупами, ящики з печивом, кава, чай та ін. На щасливу дорогу військових та волонтерів благословив о. Степан Сус, Голова Центру Військового Капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

06-111Дана допомога організована в рамках акції “Єдина Соборна Україна”, яка присвячена 20-тій річниці прийняття Конституції України. В рамках поїздки заплановано низку заходів у містах на Сході країни, в яких дислокуються підрозділи ЗСУ та МВС. Зокрема, захисників пригощатимуть кулішем, даруватимуть духовну літературу та українську символіку, організовуватимуть конкурси, проводитимуть музичні концерти, відвідають дитячі будинки та сиротинці.

Департамент інформації Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ

Церковний календар

Карта доїзду показати