Зробити пожертву

Прохання про молитву


Віртуальна подорож

Воскресні Богослужіння у Гарнізонному храмі

4-1412 квітня 2015 року, о 24:00 год., у Гарнізонному храмі відбулися святкові богослужіння з нагоди празника Воскресіння Христового.

Напередодні, у суботу 11 квітня, у нашому храмі відбувалося освячення пасок, яке проходило з 13:00 до 21:00 години. А через три години, опівночі, у військовому храмі розпочалося Воскресні Богослужіння: Надгробне, Воскресна Утреня та Свята Літургія.

Молитву очолив о. Степан Сус – настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та Голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ у співслужінні душпастирів храму. Святкове дійство супроводжувалося процесійною ходою з іконою Воскресіння Господнього довкола військового храму, маршрут якої проходив через центральну частину міста: Проспект Свободи, вул. Вірменській та вул. Театральній. Вечірня хода довкола Гарнізонного храму  – старовинна традиція, яка повторюється кожного року та триває від початку заснування святині.

На завершення святкової Літургії о. Степан подякував присутнім за спільну участь у молитві, після чого освятив паски та продукти парафіянам храму.

Департамент інформації Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ

IMG_8681 IMG_8685 IMG_8698 IMG_8701 IMG_8704 IMG_8714

Церковний календар

Карта доїзду показати