afishaУ неділю, 11 травня 2014 р.Б., о 19:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Палва відбудеться концерт духовної та народної пісні за участю хорового колективу із Києва – «Либідь».

Гості зі столиці виконають твори у обробці українських композиторів: М. Леонтовича, М. Лисенка, О. Некрасова, О. Токара, а також зарубіжних: Я. Бусто, Б. Фільца, І. Шамо, А. Лотті та І. Бернбі. Пісні звучатимуть українською, латинською та англійськими мовами. Ласкаво запрошуємо послухати концерт камерної музики за участю художнього колективу «Либідь».

DSC_1311Довідка:

Народний художній колектив камерний хор «Либідь» Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району м. Києва було засновано 40 років тому.

Незмінним керівником та берегинею хору є відмінник освіти України Обручева Світлана Феодосіївна. Колектив є постійним учасником міських оглядів та співочих свят, всеукраїнських і міжнародних фестивалів-конкурсів.
У 2005 році хор нагороджено дипломом «Срібна зірка» Міжнародного фестивалю хорової творчості «Співає Київ весняний».
У 2006 році колектив отримав 1 місце в номінації «Вокально-музичне виконавство» на міському фестивалі «Чисті роси».
У 2007 році на хоровому фестивалі в м. Моріцбург (Німеччина) був нагороджений дипломом «За високий рівень вокального мистецтва».
У 2010 році на Міжнародному хоровому фестивалі-конкурсі в м. Бельско-Бяла (Польща) колектив отримав «Бронзовий диплом».
У 2011 та 2012 роках був учасником Всеукраїнського фестивалю духовного піснеспіву «Від Різдва до Різдва» ( м. Дніпропетровськ).
У 2014 році був учасником фестивалю м. Київ – «Чисті роси», присвяченому пам’яті українському поету Т.Г. Шевченкові.
У репертуарі хору – твори різноманітних стильових напрямків: духовна музика, українські народні пісні, а також зарубіжна та вітчизняна класика й твори композиторів-сучасників.

Департамент інформації Центру військового капеланства