31 травня 2014 р. Б. відбудеться велопроща до цілющого джерела поблизу с. Раківець (Пустомитівського району Львівської області). До участі у цій духовній мандрівці запрошуються не лише прихожани Гарнізонного храму, але й усі, хто не боїться втоми та любить подорожувати з Богом.

Збір учасників велопрощі о 07:30 год. на площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці, що називається площа Івана Павла ІІ (Сихів, пр. Червоної Калини, 70). Наш маршрут пролягатиме через села: Жирівка, Вовків, Загір’я, Кугаїв, Підтемне, Раківець і завершиться безпосередньо біля джерела у с. Новосілка, що біля Раківця.

Дистанція велопрощі в одному напрямку складає ≈30 км (загальна ≈ 60 км),  тривалість – 3-3,5 год. (загальна – 10-12 год.).

Вимоги: бути повнолітнім; мати справний велосипед; взяти зі собою запасну велосипедну камеру згідно характеристик коліс свого велосипеда; взяти зі собою аптечку з медикаментами первинної необхідності та своїми особливими ліками; вживати у дорозі воду чи інший напій; легку перекуску.

Учасники прощі відкриють для себе цікаві місця околиць Львова. Населені пункти, якими проходитиме наш маршрут, зацікавлять не лише своїми краєвидами, а й культурним надбанням. Так у селах Вовків, Кугаїв та Раківець є, на жаль, практично зруйновані святині, про які можливо багатьом і не доводилось чути.

За детальнішою інформацією просимо звертатись в Інформаційний центр Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Усім хто хоче взяти участь у духовній мандрівці до с. Раківець необхідно зареєструватися надіславши повідомлення (SMS) на номер Гарнізонного храму: 067 671 42 16, зі словом «велопроща», своїм іменем та прізвищем.

Департамент інформації Центру військового капеланства УГКЦ