Ескурсія для школярів у визначні місця України – це технологія, яка дає нам можливість застосувати інтерактивне навчання для розвитку компетентностей Нової української школи (НУШ).

Коли в «День пам’яті Героїв Небесної Сотні» (20 лютого) ми обговорюємо з дітьми травматичну тему, нам слід пам’ятати, що новітні технології навчання – це найкращий метод створити для учнів будь-якого віку умови, щоб змиритися з болючим минулим.

Гарнізонний храм у Львові (Церква Петра і Павла) – це місце пам’яті та пошани новітніх героїв України. Коли вчителі, які працюють за принципами «Лицем до дитини», планують інтегрований урок у початковій школі, ми включаємо для учнів екскурсії Львовом.

Чому доцільно проводити екскурсії на серйозні теми?

Якщо прочитати інтерв’ю Міністерки освіти пані Лілії Гриневич і Блаженнішого Любомира Гузара, то можна зрозуміти, що таки направду, мета школи – це будувати цінності. І говорячи, власне, про цінності Блаженніший Любомир Гузар казав: «Я хотів би охопити ці цінності одним висловом – щоби дитина виростала на людину».

Чому цікаво проводити екскурсію з дітьми у храмі св. Петра і Павла?

У храмі св. а. Петра і Павла є багато світлин з неймовірними українцями, які заради нас віддали своє життя. Це «Небесна сотня» – мирні, свідомі громадяни України, які розуміли, що треба берегти майбутнє. Це військовослужбовці Збройних Сил України, які, виконуючи свій обов’язок, віддали життя.

Тому саме до Гарнізонного храму у Львові варто провести екскурсію в «День пам’яті Героїв Небесної Сотні», який щорічно відзначається 20 лютого. Адже саме в цьому місці можна якнайкраще відчути духовну, трепетну атмосферу пам’яті. Саме в Гарнізонному храмі є дуже багато згадок про тих, хто, не зберігши свого життя, зберіг наше сьогодення.

У Гарнізонному храмі ЛА УГКЦ на стендах виставлено світлини. Тут, на стінах та в окремо виділених куточках, речі з передової та березовий хрест. А вгорі розміщені білі паперові журавлі, зроблені руками дітей на згадку про тих, які відлетів від нас.

сайт “Лицем до дитини “

kapelanstvo.info