У неділю 8 квітня у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла митрополит і архиєпископ  Львівський владика Ігор Возьняк під час духовного вечора – музики «Страсної седмиці» у виконанні капели «Трембіта» нагородив «Золотим Хрестом» Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ  генерал-лейтенанта Ткачука Павла Петровича – начальника Академії Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного.

«Золотим Хрестом» Центру Військового Капеланства нагороджуються ті особи, які докладають значних зусиль у справі поширення християнських цінностей в середовищі військовослужбовців. Начальник Академії сухопутних військ разом із особовим складом навчального закладу доклав чимало зусиль для того, щоб звільнити гарнізонний храм свв. Петра і Павла, пам’ятку архітектури 1610-1630-х рр., відому в м. Львові як костел  оо. Єзуїтів від книг Львівської наукової бібліотеки ім. В. Стефаника, які находились у стінах святині впродовж 65 років. Практично це було основною перешкодою для повноцінного функціонування храму, який 6 грудня з нагоди 20-ї річниці утворення Збройних сил України було відкрито для молитви.

Серед поважних гостей на духовному вечорі у храмі були присутні голова Львівської обласної державної адміністрації п. Михайло Костюк, мер міста Львова п. Андрій Садовий, єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Венедикт (Алексейчук), ректор Українського Католицького Університету о. д-р Борис Ґудзяк та велике число вірних.

Департамент інформації Центру Військового Капеланства