IMG_2468У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла 21 листопада 2013 р. Б., на честь празника святого архистратига Михаїла та всіх небесних сил, освячено вівтар архангела Михаїла.

Ця знаменна подія відбулась після Божественної Літургії об 11 годині, яку служив настоятель Гарнізонного храму – о. Степан Сус. Даний вівтар реставрувався протягом півріччя і був оновлений стараннями жертводавців  – родини Кузик та зусиллями майстрів-реставраторів “Укрзахідпроектреставрація” на чолі з п. Олегом Рішняком. У центрі вівтаря вмонтовано ікону архангела Михаїла, авторства іконописця Олександра Войтовича. Тож після молитви біля вівтаря святого архистратига Михаїла та його освячення, настоятель висловив подяку жертводавця та майстрам, а також усім присутнім за сприяння та підтримку. І також запевнив, що тепер маючи вівтар такого небесного покровителя – самого верховного небесного воєначальника, нам не слід боятися несамовитих ворогів – злих духів, які у різний спосіб хотіли б нам зашкодити. Потрібно лише молитися та просити про допомогу.

Святий архистратиг Михаїл є покровителем військових, тому спільнота Гарнізонного храму тішиться, що спільними зусиллями вдалося зберегти та оновити даний вівтар і кожний військовий, рівно ж , як і кожний хто зайде до храму зможе помолитися перед іконою Небесного воєначальника та попросити заступництва небесних сил.

IMG_2481 IMG_2488 IMG_2466

Департамент інформації Центру військового капеланства