У неділю, 4 березня 2018 року, під час Архиєрейської Божественної Літургії у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла владика Володимир – єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ рукоположив у сан диякона Олега Нестора.

Новопоставлений диякон є працівником Департаменту в’язничного капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та випускником Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

У Архиєрейській Літургії також взяли участь: о. Тарас Михальчук – капелан Західного регіонального управління прикордонної служби України та священослужитель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, о. Тарас Мирка – референт пенітенціарного служіння у Львівській Архиєпархії УГКЦ, о. Андрій Солецький – керівник секретаріату Глави УГКЦ в Римі та віце-ректор собору Святої Софії у Римі, о. Михайло Білецький – капелан Національної академії сухопутних військ та настоятель військового храму Стрітення Господнього.

Участь у святковому богослужінні також прийняли представники Державної кримінальної виконавчої служби, курсанти Національної академії сухопутних військ, рідні та близькі новопоставленого диякона, а також чисельна громада прихожан Гарнізонного храму.

Після богослужіння о. Тарас Михальчук висловив подяку Преосвященному владиці Володимиру за пастирський візит, а також його молитву, настанови та простоту, які надихають та допомагають у життєвих випробуваннях.