Духовний провідник – о. Тарас Островський; о. Юрій Остап’юк

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла кожного четверга, починаючи з 11 жовтня 2012 р. Б., є місцем зустрічі віруючих студентів міста Львова. Ми неодноразово наголошуємо на тому, що Львів – студентське місто! Це приємно, оскільки студенти роблять його молодим, жвавим, здатним до нових ідей. У студентському світі навіть старі середньовічні мури нашого міста почуваються комфортно та й молодшими! Капелани Гарнізонного храму спільно із капеланами Центру студентського капеланства, а також оо. Селезіянами, які приділяють значну вагу праці з молоддю, хочуть допомогти студентам бути не тільки жвавими, оригінальними та самостійними, але й віруючими, тими, хто має час знайти місце для Бога у своєму щільному графіку.

Усі ці наші щочетвергові зустрічі, молитви, дискусії та різного роду балачки про актуальні проблеми, а може і не проблеми, а просто життєві ситуації,  ми звели до одного простого запитання: «Який світ будуєш ТИ?». Адже погодьтеся, не раз ми в глибині свого серця задаємо це питання і собі, а навіть іншим, немовби бажаючи перевірити себе, в якому ж світі я живу і до якого світу може привести моє життя?! Отож ці четвергові зустрічі пов’язані не тільки з тим, що будемо молитись і говорити, однак також будемо будувати світ і за це будівництво відповідальність несе кожен з нас! Ніяка ідеологія, політична концепція чи партія не побудує світу за нас, все-таки Бог дав кожному з нас право творити, будувати, використовуючи свої таланти та найголовніше – віру у Бога, який завжди поруч!

Сподіваємось, що студенти нашого міста нас почують та активно долучаться будувати світ із Богом, приймаючи участь у щочетвергових зустрічах в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Адже якщо Бог у твоєму житті на першому місці, то все інше буде на своєму місці!

ПРОГРАМА СТУДЕНТСЬКОГО ДНЯ:

8.00 – 17.00 ГОД. – СПОВІДЬ, НАГОДА ПОРОЗМОВЛЯТИ ВІЧ-НА-ВІЧ ІЗ СВЯЩЕНИКАМИ-КАПЕЛАНАМИ;

18.00 ГОД. – СВЯТА ЛІТУРГІЯ; СПОВІДЬ

19.00 ГОД. – ПРОСТО ЗУСТРІЧ І НАГОДА ПОЧУТИ ЩОСЬ ЦІКАВЕ ПРО ВСЕ, ЩО ТУРБУЄ ТЕБЕ!